Suzhou Sugulong Metallic Products Co., Ltd

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Suzhou Sugulong Metallic Products Co., Ltd

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Suzhou Sugulong Metallic Products Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Suzhou Sugulong Metallic Products Co., Ltd Certyfikaty
I'm very pleased with the service of this company,I believe that their business will be better and better.

—— Mohamed Rebai

Nice supplier, fast speed response, fast delivery time, high quality product. I am lucky to find you!

—— John Smith

Suzhou Sugulong Metallic Products Co., Ltd

1
Suzhou Sugulong Metallic Products Co., Ltd
Sugulong

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : SUGULONG
Ilość pracowników : 120~150
Coroczne wyprzedaże : 1.2billion-1.3billion
Rok założenia : 1996
pc Export : 80% - 90%
SUGULONG jest profesjonalnym producentem półek sklepowych, regałów magazynowych i urządzeń dla supermarketów i branży logistycznej. Firma została założona w 1996 roku i zajmuje ponad 20 000 metrów kwadratowych. Jest międzynarodowo ceniona za dostarczanie produktów o innowacyjnym wzornictwie i najwyższej jakości. Produkty są popularne na całym świecie w krajach Unite Sates, Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Włoszech, Szwecji, Australii, Japonii, Korei i tak dalej.

SUGULONG ma profesjonalny i energiczny zespół badań i rozwoju w służbie naszych klientów, który wykorzystuje najnowsze profesjonalne oprogramowanie CAD i Solidworks. Zaprojektowane produkty są produkowane i testowane przez zespół prototypów i zespół kontroli jakości przed osiągnięciem etapu produkcji w celu zapewnienia wysokiej jakości.

Kontrola jakości i testowanie surowców służą do zapewnienia jakości produktów SUGULONG. Surowy proces kontroli jakości prowadzony jest od surowca. Obróbka metalu przebiega poprzez tłoczenie, gięcie, spawanie, formowanie i polerowanie, podczas którego wszystkie specyfikacje są dokładnie spełnione. Badanie koloru, połysku i przyczepności wykonuje się ostrożnie podczas procesu powlekania mechanicznego za pomocą testu udarności i testu korozji w solnej mgle. Wszystkie te kroki są konieczne, aby zapewnić najlepszą jakość naszych produktów.

SUGULONG zawsze podąża za innowacjami i nowoczesnymi technologiami, aby osiągnąć dokładność i wydajność poprzez zastosowanie zaawansowanych technologicznie i zautomatyzowanych urządzeń. SUGULONG pracuje nad zintegrowaniem obróbki metalu z liniami produkcyjnymi. Systemy powłok proszkowych zostały zmodernizowane do przyjaznej dla środowiska obróbki wstępnej i powłoki natryskowej ciernej zamiast elektrostatycznego powlekania natryskowego w celu podniesienia wydajności produkcji i poprawy jakości powłoki.

SUGULONG jest cenionym dostawcą na półce sklepowej i regałach magazynowych, ponieważ zapewnia wysoką jakość produktów i poprawia wydajność produkcji. Rozwijające się doświadczenia i osiągnięcia SUGULONG zostały wysoko uznane i szeroko spopularyzowane przez samorząd lokalny.

Biorąc pod uwagę "Jakość w dłoniach, klienci w sercu" SUGULONG wita klientów z całego świata.

SUGULONG życzę miłego dnia!

Dziękuję Ci bardzo!

Szczegóły kontaktu
Suzhou Sugulong Metallic Products Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Miss. Grace

Tel: 86-512-52863060

Faks: 86-512-5286-3065

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas